Voděodolný světelný řetěz – Dekorujte světly!

Udělejte okouzlující náladu na zahradě, světelným řetězem

Léto je u konce, ale mějte na paměti, že zahrady, terasy a balkóny nezačnou ještě zimní spánek. A co víc, právě nyní přichází naše nejbarevnější sezóna, kterou si můžeme užít nádherně venku, takže stojí za to klást stejný důraz na naši terasu jako v létě. Nyní nabízíme zahradní vybavení za ještě nižší cenu v internetovém obchodě, takže pokud narazíte na náš nábytek, houpací sítě, grily, nejen podzim bude ještě příjemnější, ale můžete přivítat příští léto s plným vybavením.

Příjemná atmosféra a světla na večírcích

Nic není romantičtější, než grilování s kamarády nebo rodinný piknik mezi padajícími listy pod sluncem. Pokud na nás dopadne večer, ale čas nás ještě neopravňuje, abychom ustoupili, stojí za to klást větší důraz na večerní světla. V naši mapě Zahradní osvětlení je momentálně k dispozici 18 alternativ k praktickému osvětlení na zahradě a terase.

Jak dekorovat místo párty?

Zábava nemusí skončit s koncem dne. Není nic magičtějšího, než zahrada osvětlena zvláštními světly. Získejte vynikající dekorační světelné řetězy, samozřejmě jen ve voděodolné verzi. Tady můžete najít inspiraci na osvětlení, a určitě zamilujete do zahrad s příjemnou atmosférou, a chcete ji mít i ve své zahradě.

Nejlepší volba

Alinda tento rok přináší zákazníkům voděodolný světelný řetěz, což je jiný a lepší, než obviklé, obyčejné světelné řetězy. Díky jemu modernímu provedení můžete vytvořit mediteránskou atmosféru. Můžete ho používat na různých místech a událostech, jak doma, tak v obchodech, restauracích, také na různých akcích a svatbách je úžasná dekorace, úspěch bude zaručen mezi hosty.

Bezpečné použití dekoračních a světelných řetězů

Bezpečný a odolný kabel má 15 zásuvek, do kterých můžete jednoduše přišroubovat dodávané teplé bílé žárovky a můžete je použít.
Kabel můžete zavěsit kroužky na zdířkách nebo ho dokonce ovinout kolem paprsku.

Zásuvky i zástrčka jsou voděodolné, a proto nemusíte zajišťovat oddělený krytý prostor, takto vaši kreativitu a nápady nic neomezuje. Pokud si koupíte několik řad zásuvek, můžete je také spojit dohromady, tím získáte ještě delší řetěz, aniž byste potřeboval velkou sílu nebo jakoukoli speciální montáž.

Pokud vám přišla nálada na intimní atmosféru, nemáte nic jiného dělat, než si koupit produkt na naší webové stránce, nyní za 1829 Kč, a my ho k vám doručíme do 4 pracovních dnů.
Přeje vám příjemnou zahradní náladu,
tým Alinda