Důležité upozornění ohledně produktu „PET GROOMING Hair Clipper Kit“ s názvem "Akkumulátorový zastřihovač srsti malých zvířat s vyměnitelnými hlavicemi":

 

Vážení zákazníci,

 

touto cestou Vás informujeme, že produkt „PET GROOMING Hair Clipper Kit“ s názvem "Akkumulátorový zastřihovač srsti malých zvířat s vyměnitelnými hlavicemi" (identifikátor produktu: HOP1001717/9920) nesplňuje podmínky pro uvedení na trh. Proto jsme s okamžitou platností ukončili jeho distribuci a provádíme jeho stažení z oběhu.

Na základě úředního oznámení přijatého dne 11. 6. 2024 neobsahuje akumulátor tohoto produktu odpovídající teplotní monitorovací zařízení, které by zajišťovalo bezpečný provoz. Používání tohoto produktu tak může způsobit popáleniny. Z tohoto důvodu byl produkt ohodnocen jako s středním rizikem.

 

Co dělat:

Prosíme, přestaňte používat produkt „PET GROOMING Hair Clipper Kit“ s názvem "Akkumulátorový zastřihovač srsti malých zvířat s vyměnitelnými hlavicemi" a zašlete ho zpět k nám, i bez původního balení nebo s chybějícími součástkami. Pro získání vrácení peněz přiložte kopii potvrzení o nákupu online.

 

Postup vrácení:

Zajišťujeme přepravu zpět produktu, Vaše jediné povinností je kontaktovat naši zákaznickou podporu a my Vám zašleme kurýra na dohodnutý termín, který produkt zdarma vyzvedne.

Prosíme, umístěte produkt do uzavřeného balení, nemusí být originální obal, a adresujte ho na naši adresu.

 

Adresa pro zaslání:

Hoppline Kft.

WEIDO CZ s.r.o. Tuřanka 1222/115, 627 00 Brno  

 

Kontaktujte naši zákaznickou podporu:

Od pondělí do čtvrtka od 8:00 do 17:00, v pátek od 8:00 do 14:00.

E-mail: support@alinda.cz

 

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za Vaše pochopení a spolupráci.

Vaše bezpečnost je pro nás prioritou.

 

S pozdravem,

Hoppline Kft.