LED světelný řetěz - Nejlepší vánoční dekorace

Vytvořte světelný zázrak o Vánocích, pomocí světelného řetězu!

Jak se rozšířila vánoční světelná dekorace

Pomalu se zblíží jeden z nejdůležitějších svátků roku: Vánoce. Náš e-shop čeká své zákazníky v celé své kráse a nabízíme doplňky na svátky za speciální cenu. Jsou lidé, pro které je tento svátek důležitý z náboženských důvodů, jsou, které se málo vídají se členy rodiny a v takové době scházejí na společnou oslavu, a samozřejmě jsou takoví, kteří se vůbec netěší na starosti související se svátky na konci roku. Ale jedna věc je jistá: většina lidí v tuto chvíli ozdobí svůj domov vánočními světelnými řetězy. Ale odkud pochází tento zvyk? V historii vánočních světel se můžeme ohlédnout zpět do roku 1882, kdy první řetězec vytvořil Edward Johnson. A skutečné šíření dekorace začalo po roce 1995, kdy Grover Cleveland pokryl borovici v Bílém domě vánočními světly. Od té doby se díky vývoji a sofistikovanosti stalo téměř běžným zvykem, že dekorativní světla navržená ve stále více osadách, rodinných a blokových domech svítí venku i uvnitř země, jak se blíží vánoční svátky.

Je LED světelný řetěz vhodný na venkovní dekorace?

Než dáte své hlavě koupit světelného řetězu, stojí za to si pečlivě přečíst všechny jeho technické údaje. Existují světelné řetězy na solární energii, které jsou ideální n v letní zahradě.

Zásuvný světelný řetězec je chráněn IP44, takže je chráněn před stříkající vodou a malými pevnými předměty. U tohoto typu si můžete vybrat ze 4 různých velikostí a 2 různých barev, takže si každý pro ně určitě najde tu správnou.

led-fenyfuzer

Jednou z novinek letošního roku je 128 LED-ový světelný řetěz, který vypadá krásně nejen venku, ale i uvnitř. 7 variabilních režimů zajišťuje, že získáte přesně to světlo, jaké jste si představovali.

halofeny

Druhou novinkou je naše Světelný rampouchový LED závěs, u kterého se můžete rozhodnout, zda potřebujete 230 nebo 690 LED. Díky různým délkám už z daleka vytváří skutečný rampouchový efekt na budově, oknech nebo dveřích.

jegcsap-fenyfuggony

Proč je LED světelný řetěz nejlepším řešením pro sváteční dekorace o Vánocích?

Když se produkt stane oblíbeným u zákazníků, jeho hlavním hlediskem je vždy snadná montáž a použití, dobrý poměr ceny a výkonu. LED světelné řetězy se mohou pochlubit oběma. S trochou fantazií dokážeme vytvořit intimní vánoční atmosféru venku i uvnitř domu z několika stovek korun. Do vyprodání zásob si můžete v našem e-shopu koupit LED světelné řetězu od 189 Kč.

Přesvědčili jsme Vás? Naš produkty najdete v internetovém obchodě www.alinda.cz!