Dorazila nejlepší pískoviště letosní sezóny

Přichází Den dětí, a my vám navrhujeme vynikající dárek pro děti.

Květen je nejláskyplnější jarní měsíc, potom červen je první letní měsíc. Máme tu Den matek, potom hned na začátku června Den dětí. Všichni chceme darovat a poděkovat těm, kteří jsou pro nás nejdůležitější. Také tu máme hezké léto (i když někdy předpověd‘ počasí říká něco jiného), máme delší dny, kytičky se rozkvětají, užijeme si sluníčko. Samozřejmě v těchto dobách i webshopy nabízí různé dobré a užitečné produkty, také akce a nabídky se slevou. Minulý rok naše pískoviště mělo obrovský úspěch, takže tento rok vám nabízíme více typů. Jsou dostupné všechny tři existující typy v našem Webshopu, a ted‘ v tomto blogpostu najdete všechny důležité informace, fotky, detaily a linky. Tady jsou:

Pískoviště se střechou

Skutečná zahradní zábava pro děti a dospělé hrající s nimi. Poskládaní je jednoduché, tak skoro hned po doručení můžou si děti zahrat. Stříška je nastavitelná do výšky 110 cm, aby chránila děti před škodlivým zařením slunce. Jsou desky k sezení na všech 4 stranách, aby mohla děti se pohodlně posadit, a dospělé také (nosnost do 80 kg). Stříška se dá úplně pustit na pískoviště, tím pádem po použití to zachrání před deštěm, špínou a zvířaty. Na rozích jsou namontovatelné plastové ochrany rohů.

Rozměry:

- celková velikost: 117,5 x 117,5x 117 cm

- rozměry stříšky: 113,5x103 cm
- výška bočnice: 17 cm
- šířka sedátek: 10 cm
- výška držáku střechy: 117 cm
- délka střešního trámu: 103 cm výška sezení: 18 cm

Hmotnost produktu: 9,2 kg
Velikost balení: 119x37,5x8 cm
Hmotnost balení: 10,1 kg

Dřevěné pískoviště s krytem z laviček

Naše dřevěné pískoviště je doporučeno do menších a větších zahrad, navíc na terasu, protože plachtu v balíku můžete umístit pod vrstvu písku, aby se to drželo dohromady, v pískovišti. Má otevíratelný kryt, co je praktický z dvou důvodů: po hře zavřený kryt zachrání pískovišti před špínou a zvířaty, při hře se dá ze stříšky udělat 2 boční lavice, aby mohla děti pohodlně hrát.

Rozměry:
- celkové rozměry: 97,5 cm šířka x 97,5 cm délka x 37 cm výška (s lavičkou)
- výška bočnice: 18 cm
- hloubka sedačky: 16,5 cm
- výška podpěrky zad: 15,5 cm
- výška sezení: 21,5 cm

Hmotnost výrobku: 10,1 kg
Hmotnost balení: 11 kg

Dřevěný hrací domeček se stříškou a pískovištěm

Náš dřevěný hrací domeček s pískovištěm a stínící stříškou poskytne dětem ten pravý zážitek hry. Skládá se ze 2 hlavních částí - z hracího domečku opatřeného stínící plachtou, která ochrání děti před slunečním zářením, a dále pak z vytahovacího pískoviště, po jehož 4 stranách jsou umístěny desky na sezení. 3 strany hracího domečku jsou chráněny plůtkem, čtvrtá strana je otevřená, a tady mohou děti procházet. Když si v něm děti právě nehrají, dá se jednoduše zasunout pod domek, a tak je zabráněno jeho znečistění a vniknutí malých zvířat.
Na dvou rozích domečku jsou umístěna kolečka, kterými se dá domeček snadno přemísťovat. Konstrukce je vyloženě praktická, zabere málo místa, protože pískoviště se dá zpod domku vysunovat.

Rozměry:
- celkové rozměry v zasunutém stavu: 131x129x137,5 cm
- celkové rozměry ve vysunutém stavu: 131x181,5 x 137,5 cm
- rozměry domečku: 131x129x137,5 cm
- prostor na hraní v domečku: 97x98x111 cm (nejvyšší bod)
- rozměry pískoviště: 96,5x87 cm
- výška sedaček: 20 cm
- šířka sedaček: 10 cm

Hmotnost výrobku: 22,7 kg
Hmotnost balení: 23,9 kg
Rozměry balení:119x37,5x8 cm

Které si vyberete vy ze 3 typů? Naše zlevněné produkty najdete ve Webshopu www.alinda.cz; používejte v pravém horním rohu funkci „Hledat“!

Přeje vám příjemné hledání,

tým Alinda