Začněme nový rok sportovně! Představujeme mnohostrannou posilovací hrazdu

Pořid'te si hrazdu pro domácí cvičení a my vám ukážeme, jak mnohostranně ji můžete použít! Připravte svou postavu na léto!

Nový rok - nový život, anebo jak pro něj zahájit trénink po slavnostním přejídání. Každý, kdo má pocit, že o Vánocích, bohužel, znovu konzumoval více jídla, které v zásadě nechtěl, si v lednu vždy slibuje, že změní svůj životní styl. Nový rok z nějakého důvodu vždy vyžaduje sliby, které se nejčastěji týkají většího pohybu, zdravějšího životního stylu.

Letní nebo plážové tělo je vyrobeno po celý rok, s tvrdou prací a dietou. Pro většinu lidí je velmi obtížné dosáhnout požadovaného tvaru, protože nemají čas správně trénovat nebo připravovat jídlo a posilovny jsou nyní zavřené. Pro ty, kteří se potýkají s tímto problémem, je jedním z nejlepších řešení domácí cvičení, univerzální posilovací hrazda, která může být vynikajícím nástrojem.

edzőkeret

Existuje mnoho možností pro takové zařízení, může být dokonce vhodné pro pohyb celého těla pro ty, kteří se potýkají s nedostatkem času. Následující odstavce popisují jeho použití a také popisují některé konkrétní postupy.

S jakými částmi těla můžete cvičit?

Naše posilovací hrazda je zařízení pro pohyb celé horní části těla, speciálně pro domácí použití. S jeho pomocí už nebude nedostatek času výmluvou: za krátkou dobu si s ním můžete udělat cvičení doma, které pohne téměř
celým tělem.
Cvičební hrazda je dokonalým nástrojem pro rozvláknění a zvýšení svalové hmoty v závislosti na tom, jaký druh cvičení na něm provádíte. Ať je cíl jakýkoli, objednejte si ji odvážně: postupem času se stane vaším
nejlepším přítelem.
edzés

Cvičení s použitím posilovací hrazdy

Posilovací hrazda je jednou z nejlepších možností, pokud chcete posílit záda, biceps, triceps, svaly ramen, svaly hrudníku nebo břišní svaly. Doplněna matračkou, možná jednou nebo dvěma činkami můžete doma nahradit tělocvičnu, až na 3-4 čtverečních metrech.


edzőkeret

Posílení horní části těla

Zvedání nohou rozvíjí hlavně břišní svaly, navíc jsou částečně zapojena žebra a další svaly trupu. Uchopte horní kleště rukama. Se zavřenými nohami je zvedněte do vodorovné výšky a pomalu je uvolňujte. Cvičení je
skvělé pro posílení 
svalůtrupu i paže. V lehčí verzi lze zvednout nohy zpočátku s ohnutými nohami a poté, pokud to chceme ztěžovat, s prodlouženými nohami. Můžeme to také ztěžovat cílenějším a pomalejším cvičením.
Není vždy účelné mít počet cviků co 
nejrychleji, je důležitější mít při provádění úkolu správné držení těla.

Tlačení

Cvičení je samo-vážené cvičení, které je skvělé pro rozvoj hrudního svalu a tricepsu. Pokud během cvičení nakloníme trup dopředu, pracuje hlavně hrudní sval, zatímco při cvičení s rovným trupem pracují svaly na paži více.
Chcete-li plně tlačit, položte se do nižší polohy, aby vaše horní paže a předloktí byly v úhlu 90°, aby se prsní svaly při cvičení pevněji zapojily. Pak se vytlačte a natáhněte ruku.


Skvělé doplňky při použití posilovací hrazdy

Podložka na jógu

Naši podložku na jógu můžete použít doma i v tělocvičně, na hodinách jógy nebo pilates, ale díky pružnému materiálu o tloušťce 6 mm ji lze použít i pro další cvičení na zemi. Jeho povrch je mírně strukturovaný, takže je méně kluzký. Taška je perforovaná, takže je větraná. Díky svému materiálu jej můžete vzít kamkoli s sebou, je velmi lehký a snadno se skládá a před použitím se rychle rozloží.

jóga matrac

Posilovací stroj na ramenní a brišní svaly

Pět minutové cvičení denně vám pomůže získat zpět břišní svaly a udržet si kondici. Znovu se utáhněte s kostkovaným břichem a sledujte šokovaný výraz obličeje vašich kolegů, když v pondělí ráno poprvé přijedete do
kanceláře, plný nadšení a energie! Tento posilovací stroj máte používat pouze 5 minut denně a výsledek bude viditelný. Upravte úroveň obtížnosti podle svého vlastního tempa, abyste předešli zranění a postupně se přibližujte
k cíli. Můžete pracovat na pohodlném polstrovaném povrchu a přesně sledovat svůj výkon na displeji. Objednejte si nyní tento skládací břišní stroj, který lze uložit na malém prostoru!

kar- és hasizom erősítő edzőgép


Závěsný posilovací popruh

S tímto posilovacím popruhem už neexistují žádné překážky pro vaše vlastní posilování doma nebo v kanceláři! Stačí je namontovat na dveře za jedinou minutu a jste připraveni splnit svou další výzvu. 
Závěsný tréninkový popruh je jedním z nejlepších způsobů, jak hýbat více svalovými skupinami v těle a nemusíte k němu používat ani činky, protože funguje na principu vaší vlastní váhy. Jeho polstrovaná
rukojeť umožňuje bezpečné cvičení, ale ujistěte se, že jej používáte pouze na protiskluzovém povrchu! Objednejte si hned, abyste mohli co nejdříve formovat svaly!


edzőheveder

Masážní sada pro uvolnění svalů
Sada pro uvolnění svalů může významně přispět k prevenci rozvoje svalových a kloubních potíží. Může vám pomoci stát se pružnějším a flexibilnějším a dokonce i vaše svalová vzpoura může zmizet. Pomocí sady 
se můžete také zbavit určitých bolestí svalů a problémů. Možná ho budete chtít dostat domů a cvičit na kolečkových bruslích rutinou nejméně 5-10-15 minut denně. Válec může být nejen užitečný pro sedavé pracovníky,
ale také skvělým doplňkem k profesionálnímu výcviku profesionálních, amatérských a hobby sportovců.


izomlazító készlet


Naše speciální produkty najdete v e-shopu www.alinda.cz!